Silviana przed stałym lustrem, trzymająca czarny, wyściełany biustonosz. Był gładki, elegancki i idealnie dopasowany. Nie można się powstrzymać od wyobrażenia sobie, jak podkreślić jej figurę, jej obliczenie siebie i powab. Rozwiązanie na angielskim jutrzejsze plany, Silviana zastanawiała się, jak połączyć tę nową bieliznę z czarną koszulą, czarnymi spodniami i oczywiście czarnymi butami na obcasie.

Noc minęła, a poranek nadszedł jak szeptana. Przygotowując się do nadchodzącego dnia, Silviana wślizgnęła się w wybrane ubranie, przypływ podniecenia. Biustonosz otulał jej krągłości, tworząc pod koszulą pyszną. Podziwiała siebie w lustrze, doceniając sposób, jaki czarny strój emanował tajemniczością i wyrafinowaniem.

Silviana dotyczy twojego dnia, wyjścia z gracją i zagrożenia dla siebie. Gdy szła ulicami miasta, odpada, jak odwracają się głowy, a oczy pojawiają się na niej dłużej niż zwykle. Nie, że jej strój przyciągnąć nie tylko kilku ciekawskich gapiów.

Dzień mijał, a Silviana została wciągnięta w świat pełen nieoczekiwanych spotkań. połączenie interakcja następuje z połączeniami, ponieważ ludzie są zmuszeni podejść do niej z atmosferą intrygi. Tylko przez tyle odważni, przez uwagę, podczas gdy inni podziwiali spojrzeniami. Czarny, usztywniany biustonosz, że Silviana jest magnetyczną osobą, przyciągającą uwagę wszystkich.

Jednak w granicach limitu dnia Silviana nie może powstrzymać od zauważenia osobliwego wzorca. Ci, którzy do nich podeszli, zdawali się skrywać własne sekrety, a ich tajemnicze uwagi były wysyłane z większymi pytaniami niż odpowiedzi. Różne szeptali o ukrytych prowadzących do tajnych stowarzyszeń, podczas gdy inni wspominali o potajemnym wydarzeniu, które odbywa się tej nocy.

Zaintrygowana i urzeczona Silviana nie może zostać zawieszona na urokowi nieznanego. Podążała za okruchami rozmów, składając część informacji w całości niczym detektyw na tropie. Z każdym odkryciem jej ciekawość rosła, a wydarzenia dnia stałego są preludium do tajemniczej przygód, która wydarzyła się na niej w ciemności.

Zatrzymała się noc, a Silviana stanęła przed niepozornymi drzwiami, które zdawały się skrywać klucze do sekretów, które się wplątały. Z głębokim oddechem przypadaa je, wkraczając do krainy wypełnionej cieniami i szeptami.

Gdy drzwi zamknęły się za nią, historia Silviany dobiegła końca, rozszerzonego czytelnika z tajemniczego zagrożenia. Co kryje się za tymi drzwiami? Jakie tajemnice odkryje? Tylko Silviana jest pasażerem, który może być tylko podróżowany, która podróżuje.


Dostawa pierwszej partii zestawów Yak