Monica, błyskotliwa dziennikarka śledcza, zawsze szuka ciekawej historii do rozwikłania. Któregoś wieczoru, gdy przeglądała witrynę w sklepie konwergentnym, jej uwaga przykuła mężczyznę. Sprawiał wrażenie wyrafinowanego, a jego płynny francuski wzbudził ciekawość Moniki. Nie można powstrzymać przed nawiązaniem z nim rozmów.

Gdy rozmawiali o ich wspólnej miłości do literatury i historii, Monica wiedziała, że ​​ten tajemniczy mężczyzna miał głęboką wiedzę na temat europejskiej mody. Zafascynował go wykwintny gust i rozwiązanie opowiadania o szczegółach kultowych projektantów. Zaintrygowane udostępnienie jego zaproszenia na żądanie, uzyskanie dostępu do więcej o jego intrygującej osobie.

Przygotowując się do wieczoru, Monica skrupulatnie wybrała urzekający strój. Zdecydowała się na oszałamiającą, karmazynową, która podkreślała każdą jej krzyk. Ale pod tą elegancką fasadą nie można zapobiec dodaniu odrobiny powabu. Zakryte czarne koronkowe stringi, że będzie to jej mały sekret, ukryty pod warstwami materiału.

Nadszedł wieczór i Monica siedziała obok swojego czarującego towarzysza. Atmosfera restauracji idealnie komponowała się z ich ożywioną rozmową. Pozostał jej wpływ na temat sztuki, kultury i zawiłości mody. Monika była oczarowana każdym jego słowem.

W wymiarze wieczoru Monika szybko zdała sobie sprawę, że jej fascynacja tym mężczyzną pogłębiła się. Był między nimi niezaprzeczalna chemia, magnetyczna więź, która zdawała się pojawiać poza pierwotnym. To było tak, że zostały utworzone elementy, które są delikatne do siebie, tworzące urzekający.

Ich kolacja dobiegła koniec, a gdy Monika się z nim żegnała, przekazała w niej przyjacielskiej tęsknoty. Niebezpieczeństwo dotyczy rozwikłania tajemnicy, która kryła się za tymi hipnotyzującymi głowami. Byłoby tak wiele nieopowiedzianych historii, które zostały ujawnione w głębi życia tego enigmatycznego mężczyzny.

Dni zamieniły się w tydzień, a Monica zaczęła grać w myślach w każdej chwili. Nie może zostać rozważona, co kryje się pod jego uprzedzeniem o powierzchowności. Czy będzie możliwe ujawnienie zagrożenia? A może to hipnotyzujące powiadomienie ulotnym wspomnieniem, na zawsze poprzedzające tęsknotę za coś więcej?

W miarę odpoczynku miesięcy umiejętności śledcze Moniki zostały wystawione na próbę. Zagłębia się w niezgłębione historie, odkrywając sekrety i ujawniając prawdy, które od dawna były ukryte. Problem pojawia się w przypadku odkrycia tajemnic innych ludzi, które nie mogą wystąpić w przypadku pytań, które tkwią w jej własnym sercu.

Biorę jej historię toczy się dalej, a Monica pilnie szuka prawdy poza powierzchnią, wybuchną atakiem, która zapoczątkowała fatalne spotkanie. Czarne koronkowe stringi, symbole ukryte tajemnic i nieopowiedzianych historii, muszą być przestrzegane zagadki, które tak desperacko chcą rozwikłać. Czy odpowiedź odpowiada, której szuka? Tylko czas, opis szczegółowo Monikę, jak i czytelnika urzeczonych, tęskniących za rozdziałem tej tajemniczej opowieści.


Dostawa pierwszej partii zestawów Yak