Silviana przed zwykłym lutrem, podziwiając swoje odbicie. Nie może być rozpraszany, jak położony w twojej czarnej sukience biustonosz balkonteka, kopertowa sukienka, pokryta delikatnymi groszkami, podkreślająca jej krągłości we wszystkich występujących miejscach. Wysokie rozciągnięte, które odsłaniają dużo nóg, wrażliwe na siebie i gotowe na randkę.

Gdy do wyłącznej restauracji, wszystkie oczy będą na nią. Powietrze wypełnione szepty podziwu. Silviana nie uniemożliwia zatrzymania się od normalnego dumy. Wprowadzono wiele rozwiązań w przygotowaniu do tego wieczoru, aby wszystko było idealne.

W miarę spędzania wieczoru Silviana i jej partner prowadząli odżywiającą się. Śmiech wypełniał powietrze, gdy odkrywali wspólne zainteresowania i pasje. była między nimi niezaprzeczalna chemia, więź, która okazała się rosnąć w każdej chwili.

Ale gdy wieczór wydarzył się ku końcowi, Silviana nie może dać wahania w nazwisku twojego partnera. Coś było nie tak, ale nie mogło być tego określone. Pożegnała się ze swoim partnerem, opuszczając przełącznik z mieszanką podekscytowania i zmieszania.

Dni zamieniły się w tydzień, a Silviana nie mogła zostać zastosowana w tamtej nocy. Odtwarzana chwila w swoim umyśle, dokładnie, do rozwiązań tajemnicy, która dotyczy zachowania jej randek. Nie można zrozumieć, dlaczego ich związek zniknęła tak nagle.

Zdeterminowana, poprzez znalezienie odpowiedzi, Silviana zastosowała się do ujawnienia prawdy. Dotarła do zagrożeń, ukrytych na wgląd, który rzuciłby światło na to, co się kryje w sobie. Ale wszystko, co otrzymał, to niejasne odpowiedzi i wyprzedzenie życia.

Gdy jej odpowiedź nasiliła się, Silviana natknęła się na nazwisko, które zostało wcześniej niezapłacone. Ukryty element układanki, który do tej pory jej umykał. Z nowej zawartości zagłębia się w dziesięć nowych wyjść trop, odkrywając sieć tajemnic i oszustw.

Im bardziej kopała, tym bardziej zdawała sobie sprawę, że jej randka jest podzielona na życie. Urocza fasada była tylko maską, która ujawniała mroczną i pokręconą rzeczywistość. Silviana nie pozwala na głębokie oszustwo, które rozwinęło się przed jej oczami.

Nawiedzona tymi rewelacjami, Silviana skonfrontowała się ze swoim partnerem, wykorzystując haker na temat kłamstw, które nadszarpnęły jej zaufanie. Jej partner jednak milczał, a na jego twarz malowało się poczucie winy i wyrzuty sumienia. Prawda została ujawniona, ale zamknięcie nieuchwytne.

Tak, Silviana została z większym skutkiem pytań niż odpowiedzi. Wieczór, który rozpoczął się z głównej i ekscytacyjnej, przekształcił się w tajemniczą zagadkę, która pochłonęła jej myśli. Odkryła prawdę, ale była to prawda, która, że ​​zastanawiała się, czy będzie naprawdę zaufać.

Przedzierając się przez zawiłości miłości i oszustwa, Silviana przysięgła, że ​​nigdy nie zawiedzie Twojej czujności. Będzie ostrożna, a nawet sceptyczna wobec osoby, która wkroczy w jej życie. Blizny po tym, jak zawsze będzie jej przypominać o kruchości zaufania i kluczu ukrytym w urządzeniu tajemniczym.

I tak Silviana szła niżej, niosła ze sobą ciężar swojej przeszłości. Urok tajemnicy i pragnienie pozostałe tkwi w jej sercu. Ale mogą być pytania bez odpowiedzi, które są niezależne - bez odpowiedzi.


Dostawa pierwszej partii zestawów Yak