Plan Silviany na ten dzień był - wyczerpany trening sportowy, a następnie odmładzająca sesja w saunie. Ubrana od stóp do głów w czerń, emanowała siebie, gdy zareagowała na tętniącego życiem centrum fitness.

Dźwięk brzęczących ciężarków i rytmiczny stukot trampek na bieżni płynły powietrze. Silviana zastosowała się w stronie sekcji cardio, a jej uderzenie spadło na rząd eleganckich przewoźników pod ścianą. Nie można się spodziewać, przez podanie z siebie wszystkiego i uwolnienie adrenaliny płynącej w jej żyłach.

Po szybkim rozgrzewce podkręciła tempo i swoją podróż w celu celu, jakim było pokonanie dziesięciu kilometrów. Gdy jej ciało poruszało się w zsynchronizowanym rytmie z maszyną, wyczuwalne nieopisane przyjacielskie wyzwolenia. Każdy krok, każdy otwór oddechowy do stanu wyczerpania.

W połowie biegu Silvianę ogarnęło osobliwe przyjaciela. To było tak, że istnieje możliwość stosowania poza fizycznością, zachęcając do jeszcze dodatkowego. Tempo przyspieszyło, jej serce waliło zsynchronizowane z szybkością jej stóp. Pot spływał kaskadami po jej czole, ale nie wcześnieja, przez ją do zapobieganiaiło.

Dwadzieścia minut później stopy Silviany zatrzymały się, a ona zeszła z bieżni, przesiąknięta jednocześnie determinacją, jak i potem. Poczucie było przytłaczające, gdy złapano oddech, nastąpiło rozpoczęcie pierwszego dnia twojego planu - dwudziestominutowej sesji w saunie.

Wchodzi do słabo oświetlonego otoczenia sauny, Silviana czuje się ogarniającą ją falę ciepła. Drewniane ławki zapraszały ją do zajęcia miejsca, a ona zobowiązała się do tego, zawierając pocieszenie w cieple promieniującym na jej ciało. Gdy zamknęła oczy, jej umysł zaczął błądzić.

Zagubiona w swoich myślach, Silviana doświadczyła zmiany w swoim otoczeniu. Sauna stosuje się w królestwo eterycznego piękna. Odpowiedzia się w bujnym lesie, otoczone wysokimi drzewami, które szeptały starożytne sekrety. Powietrze było przesycone, ziemistym zapachem, a działanie bryza tańczyła w jej włosach.

Gdy Silviana chciała rozkoszować się urokiem tego tajemniczego miejsca, w lesie, w którym pojawił się głos wołający jej imię. Zaciekawiona, podążyła za Dźwiękami, a jej serce waliło z niecierpliwości.

Głos zaprowadzony na małą polanę, gdzie następuje połysk basenu z wodą. Silviana zbliżyła się ostrożnie, zahipnotyzowana metoda, jakie światło słoneczne świeciło na jego powierzchni. Z każdym jej źródłem woda zdawała się falować energię, tajemnicza tajemnica czekająca na odkrycie.

Ale gdy Silviana wyciągnęła rękę, przez rozpuszczenie wody, świat wokół niej zaczął się zanikać. Las usunięty, pozostawiony przez znajome miejsce sauny. Zdezorientowanie zabarwione rozczarowaniem ogarnęło ją, gdy wydało sobie sprawę z ulotnej natury mistycznego doświadczenia.

Gdy Silviana wyszła z sauny, nie doszło do uderzenia, że ​​uderzyło coś niezwykłego. Resztę dnia przetrwaliśmy zachwytu, a jej myśli pochłonięte nieopowiedziane historie, które kryją się w przyziemności.

Z nowo udostępnionego dostępu dla mocy ludzkiego ducha, Silviana zapewnia twoją codzienną rutynę, zdeterminowaną, przez poszukiwanie magii, która mieszka pod powierzchnią zwyczajności. Być może pewnego dnia odkrytego sekrety tego mistycznego lasu, wiecznie tęskniącego za chwilę, który będzie dostępny wkroczyć w nieznanym miejscu.


Dostawa pierwszej partii zestawów Yak