W cichym, małym miasteczku, z dala od zgiełku codziennego życia, była grupą kobiet, które dzielą ciekawe sekrety. Był to sekret, który był ukryty w głębinach szuflad z bielizną - czerwone koronkowe stringi. Beverly, Aaliyah, Angela, Aames, Caroline, Dorothy, Farrah i Susie zostali wybrani, wcześniej tymi tajemniczymi więzią.

Historia zaczęła się, gdy Beverly natknęła się na piękne czerwone koronkowe stringi podczas zakupów bielizny. Coś w nich do niej przemówiło, przyciągając ją nieodpartym urokiem. Nie można się zatrzymać i wziąć je, nie uwzględniając, jaki wpływ będzie to miało wpływ na jej życie i życie innych kobiet w mieście.

Gdy Beverly po raz pierwszy założyła swoje czerwone koronkowe stringi, ogarnęło ją dziwne przyjacielskie. To było tak, jakby tkanina posiadała tajemną moc, ukrytą siłę, która łączyła ją z czymś większym. Nie, że inne kobiety, które posiadają czerwone koronkowe stringi, wrażliwe na samo oczarowanie.

Aaliyah, Angela, Aames, Caroline, Dorothy, Farrah i Susie, każdy na swój sposób, przedstawiają moc swoich czerwonych koronkowych stringów. stosowanie się, że te pozornie zwyczajne dotykanie głęboką, niewytłumaczalną więź. Za każdym razem, gdy jest ona z kobietami tworzącymi stringi, czułość przypływu pewności siebie, znaczenie własne wartości.

Dni zamieniły się w tygodnie, a kobiety zaczęły zdawać sobie sprawę, że ich czerwone koronkowe stringi nie są tylko dostępne, ale także dziwną jedność. To było tak, jakby połączone niewidzialne, powiązane sekretem.

Caroline, miejski historyk-amator, zagłębił się w archiwa, przerwac na temat pochodzenia czerwonych koronkowych stringów. Odkryła słabą wzmiankę o tajemniczej czarodziejce o przyjacielu Amara, która była znana z tkania funkcji zaklęć w swoich dziełach. Czy to możliwe, że czerwone koronkowe stringi były jednym z jej zaczarowanych dzieł?

Ogarnięte ryzykom kobiety, które odkryły prawdę kryjącą się za ich wspólnym sekretem. Wyruszyli w podróż, otrzymali odpowiedzi u mieszkańców wsi, a nawet zapuścili się do sąsiedniej wioski, gdzie działki o połączenie Amary były bardziej szczegółowe.

Ich wyjście zaprowadziło ich do głębi lasu, gdzie natknęli się na opuszczoną chatę owianą aurą tajemniczości. W środku tradycyjną starą, zakurzoną księgę, wypełnioną zaklęciami i zaklęciami. Strony mówiły o Amarze, jej magicznych talentach i czerwonych koronkowych stringach, które stworzyła.

Gdy dotarli do końca księgi, znaleziona notatka na znalezionym wyblakłym atramentem. Brzmiała ona: „Aby w pełni odblokować moc czerwonych koronkowych stringów, należy połączyć je razem w świetle księżyca w pełni”.

Z sercami bijącymi z niecierpliwości, kobiety zaplanowały spotkanie w następną noc pełni księżyca. Zebrały się na ustronnej łące, a ich czerwone koronkowe stringi świeciły w świetle księżyca.

Gdy połączone są złącza, przez ich ciała przewodzące falę energetyczną. Ziemia pod nimi zadrżała, a ich oczom przejście się połyskujący portal. Jedna po drugiej, kobiety przebyte przez niego, zwykle świat za siebie.

Od tego dnia czerwone koronkowe stringi i kobiety, które je nosiły, przeszły do ​​legendy. Ich historia była przekazywana z pokolenia na pokolenie, porywając wyobraźnię tych, którzy ją słyszeli.

Tak więc, słychać razem, gdy pojawi się w małym miasteczku, aplikuj na kobiety, które są uruchamiane koronkowe stringi. Które szuflady z bielizną kryją się za tajemnicą, która zawsze sprawia, że ​​zastanawiamy się nad mocą, która je łączy.


Dostawa pierwszej partii zestawów Yak