Silviana przed swoją szafą, zastanawiając się nad strojem na dziesięć dni. Jej dodatek spadł na nowy dodatek do jej kolekcji - para „beżowych brazylijskich majtek” z delikatną koronką na dole i kusząco przezroczystą siateczką na górze. Zaintrygowana ich urokiem, zdecydowała się je wybrać.

Ostrożnie wsuwając się w koronkową bieliznę, Silviana czuje się przypływ pewności siebie. Była gotowa na podbój dnia z odrobiną powabu ukrytą pod ubraniem. Sięgnęła po swoją zaufaną parę beżowych, klasycznych dżinsów, których wygoda kontrastowała ze zmysłowością, teraz w sobie nosiła.

Uzupełniając swój strój, Silviana założyła parę eleganckich czarnych trampek i biały t-shirt. Prostota jej wydania, rozkwitnąć koronkowej tajemnicy. Rozpoczęła swój dzień, spacerując po tętniących życiem trasach z atmosferą pewnej siebie tajemniczości.

Gdy Silviana przemierzyła miasto, zgubia, że ​​ludzie rzucają się w jej kierunku spojrzenia. Nie można rozważyć, czy można zastosować ich rozwiązanie samodzielnie z jej subtelnej instalacji. Ta myśl zaintrygowała ją, podsycając jej pragnienie pochodzące z intrygi.

W ciągu dnia Silviana odpada, jak różni ludzie ją traktowali. działanie od tego, czy były to subtelne komplementy, czy powłóczyste spojrzenie, dostępnaa niezaprzeczalna zmiana w sposobie, jaki był postrzegana. Koronka i siteczka wodna, tkająca wokół niej sieć szpiegowska.

Wieczorem, po dniu premiery tajemnicy i powabu, Silviana do domu. Zdjęła swoje ubrania, ostrożnie zdejmując beżowe klasyczne dżinsy, czarne trampki i biały t-shirt. Ale kiedy sięgnęła po "beżowe brazylijskie majtki", jej ciekawość wzięła górę.

Przyglądając się szczegółowej koronce i dostępnej siateczce, Silviana zastanawiała się nad magią, która posiadała. Czy byli czymś więcej niż tylko bielizną? Czy może być kluczem do świata, w tajemniczych szeptanych wzorach koronkowych, tajemniczych ukrytych w przezroczystych nitkach?

Silviana zawiera, że ​​musi się to uzyskać. Umieściły intrygujące wtyczki z powrotem w szafie, myśląc o przygodach, które są alternatywne na pokrycie. I tak, z psotnym uśmiechem, zamknęła drzwi szafy, szczegółowego czytelnikowi zastanawiającego się, jakie tajemnice kryją się w beżowej koronce i prześwitującej siateczce.

https://pl.pinterest.com/pin/70437486973096/
Dostawa pierwszej partii zestawów Yak